Hakan Erkeskin1995 senesinde kurulan Keskin Testere, çalışma hayatına 20 yıllık bilgi birikimi ile şerit testere imalatı ve Türkiye genelinde satışı ile başlamıştır. Kuruluşundan bugünlere değin Keskin Testere'nin hedefi siz değerli müşterilerine kaliteyi sunmak olmuştur.

Katıldığı Ağaç Makine fuarlarında müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine 1998 senesinden itibaren elmas uçlu daire testere bileme, ahşap kesici takım bileme, şerit testere kaynak, bileme ve her türlü ahşap kesici bileme ve tamiratına başlanılmıştır.

Zaman içerisinde artan talepleri daha kaliteli hizmet vererek karşılayabilmek için makine parkı CNC elmas bileme makineleri ile güçlendirilerek günlük 300 adet elmas daire testere bileme sayısına ulaşmıştır.

Kesintisiz hizmeti kendisine ilke edinen Keskin Testere 3 adet servis aracı sizlere yılın 365 günü hizmet vermektedir. Atilla Erkeskin

2001 senesinde İstanbul genelinde freze bıçağı imalatındaki kalite probleminin artması Keskin Testere’nin bu konuya daha fazla eğilmesini mecbur kılmıştır. Bu gün ise imalat programını ahşap doğrama bıçakları, PVC doğrama bıçakları, alüminyum kertme bıçakları, kompozit panel (alucopan) testereleri, kanal freze bıçakları, finger joint ahşap ekleme bıçakları ile zenginleştirerek başta Sırbistan olmak üzere Bulgaristan, Kazakistan, Suriye ve Nijerya gibi ülkelere ihracat yaparak ülke ekonomisine de 15 çalışanı ile hizmet etmeye devam etmektedir.

Keskin Testere olarak sürekli kaliteyi artırmaya yönelik çalışmalarımızdaki yegane hedef siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünü en hızlı şekilde sunabilmektir. Kuruluşumuzdan bugüne değin sizlerden aldığımız ve hergeçen gün artmakta olan talepleriniz ilkelerimizin ve hedeflerimizin en büyük destekçisi olmuştur.
Copyright © 2012 Keskin Testere Bileme Sanayi